Vítejte na stránkách české wiki operačního systému Linux Mint.
Pokusíme se vás zde srozumitelně seznámit s tímto linuxovým distrem a jeho používáním jako naprosto plnohodnotného operačního systému.Představení Linux Mintu

Kategorie: Stažení a instalace

Kategorie: Administrace systému

Kategorie: Desktopová prostředí

Kategorie: Aplikace a rozšíření

Kategorie: Zálohování a obnova systému

Pomoc

Pokud máte nějaké problémy s nalezením potřebných informací na Wiki Linux Mint Czech, vyzkoušejte vyhledávání (vlevo na stránce). Dále pak určitě navštivte náš web, kde naleznete řadu užitečných informací a hlavně pak naše fórum, kde můžete svůj problém prodiskutovat s naší komunitou.


Navigace na Wiki

Jste-li na wiki tohoto formátu poprvé, tak možná budete potřebovat pár rad ohledně orientace. Hlavním vodítkem pro vás budiž základní princip všech wiki, a sice, že co článek to samostatná stránka a další stránka se vytváří na základě odkazu na stránce předchozí. Vyšší skupinou jsou pak kategorie, kde jsou soustředěny články (stránky), které k sobě logicky patří. Hlavním vodítkem mezi kategoriemi vám bude menu Kategorie v levém sidebaru. Jakoukoliv nejasnost či návrh na vylepšení nám prosím napište na mail uvedený v Kontaktech, nebo sdělte prostřednictvím Pokecu, Wiki je určena vám, a proto si řekněte, jak má být vedena.

wiki.txt · Poslední úprava: 28/12/2016 12:35 autor: kamowski
Web běží na Českém hostingu
Články (díla) zveřejněné na tomto webu podléhají licenci Creative Commons BY-NC-SA 3.0.
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed